• White Facebook Icon

DLACZEGO KOMIS BYLOLA WEDDING PLUS SIZE ?

BRAK OPŁAT

Nie płacisz za wstawienie sukni ślubnej do naszego komisu. Prowizja pobierana jest dopiero po sprzedaży sukni.

UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY 

Podpisujemy umowę komisową na czas nieokreślony (bezpłatnie prezentujemy sukienkę zainteresowanym klientkom do około 6 miesięcy lub do momentu sprzedaży)

DOGODNA LOKALIZACJA

Jedyny komis sukien ślubnych plus size zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy co zdecydowanie ułatwi dojazd potencjalnym klientkom z całego kraju.

RÓŻNE KANAŁY SPRZEDAŻY

Powierzona przez Ciebie suknia będzie prezentowana w różnych kanałach sprzedaży - zarówno stacjonarnie i on-line co zdecydowanie przyczyni się do szybszej finalizacji sprzedaży.

JAK WSTAWIĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ DO KOMISU ?

DOKŁADNIE OBEJRZYJ SUKNIĘ

Przyjrzyj się dokładnie sukni. Zobacz czy suknia posiada defekty bądź uszkodzenia

(znaczące  defekty lub uszkodzenia uniemożliwiają przyjęcie sukni do komisu). Do komisu przyjmujemy jedynie suknie w rozmiarach od 44+.

WYŚLIJ WYPEŁNIONY FORMULARZ 

Dokładnie uzupełnij formularz na dole strony. Następnie wyślij zdjęcia z suknią na adres biuro@bylola.pl wpisując w temacie swoje imię i nazwisko ( wybierz te zdjęcia na których najlepiej widać całą suknię i jej detale)

OCZEKUJ NA KONTAKT

Jeżeli będziemy zainteresowani przyjęciem Twojej sukni w komis, skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo w celu ustalenia szczegółów. Uwaga ! Zastrzegamy sobie możliwość nie przyjęcia sukni do komisu bez podania przyczyny.

Consulting

DOSTARCZ SUKIENKĘ DO KOMISU

W przypadku kiedy wyrazimy chęć przyjęcia sukni w komis będziesz musiała ją dostarczyć w nienagannym stanie (suknia musi być uprana). Następnie podpisujemy umowę komisową. Istnieje możliwość wysyłki sukni i podpisanie umowy zdalnie. Na tym etapie nie jest pobierana żadna opłata komisowa. Po sprzedaży sukni informujemy Cie o tym i rozliczamy się ze sprzedaży zgodnie z umową.

U nas nie ma żadnych ukrytych opłat. Jeśli suknia się nie sprzeda, Ty nic nie tracisz, my nic nie zyskujemy. Jedyna opłata, jaką pobieramy, to prowizja od udanej sprzedaży.

ZGŁOŚ SUKNIĘ DO KOMISU BYLOLA
Jak oceniasz stan swojej sukni ślubnej ?
Oceń nasZłyNiezbyt dobryDobryBardzo dobryIdealnyOceń nas