• White Facebook Icon
Szukaj
  • BYLOLA WEDDING

Duży i przystojny partner, duża limuzyna i wielkie wesele - czyli co należy zrobić, aby wyglądać na


Jakiś czas temu w TVP 2 w programie "Pytanie na śniadanie" został poruszony temat mody ślubnej w rozmiarze plus size. Producenci programu poprosili mnie o pomoc w znalezieniu odpowiednich modelek jak również ekspertki tego odcinka. Na co dzień po za prowadzeniem marki ByLola Plus Size Fashion ( www.bylola.pl ) jestem również właścicielką agencji modelek plus size - MaxiLook Model Management ( www.maxilook.pl). Do programu wybrałam dziewczyny o różnych sylwetkach i typie urody. Zaprosiłam do udział świetną ekspertkę - Elżbietę Lepiankę która jest specjalistą ds. kreowania wizerunku ślubnego i właścicielką marki Stylove Śluby

( www.stylovesluby.pl). Elę znam już od wielu lat i wiem, że posiada niesamowitą wiedzę ekspercką w tym zakresie. Dodatkowo jest mistrzem fryzjerstwa i charakteryzatorem. Ciesze się, że w tym odcinku poprowadziła rozmowę zabawnie, z dystansem i niesztampowo - niestety nie bywa to częste w czasie rozmowy o modzie plus size w tego typu programach.

Niby drobnostki, niby detale, sprawy oczywiste, a jednak tak istotne. Zresztą same zobaczcie

( kliknijcie na zdjęcie poniżej). Jestem ciekawa waszej opinii na temat tego materiału i pracy Eli. Dodam, że to właśnie ona wybrała suknie, dodatki, ale również kompleksowo przygotowała dziewczyn w zakresie fryzury i make`upu. Biedne szykowały się od 4:00... Moim zdaniem było warto !


38 wyświetlenia